Informácie o doprave

Poplatky za prepravu

a) Spôsob platby : tovar zasielame na dobierku, alebo platba vopred

spôsoby doručenia: Slovenska pošta (cena 4,90 eur) alebo kuriér (cena 4,90 eur)

Pri objednávke, resp.dodávke tovaru nad 59,00 eur s DPH je preprava  zdarma (v rámci SR),  ak objednávka presiahne 59€, ale z rôzneho dôvodu bude celková faktúra menšia ako 59€ s DPH, bude doúčtovaná preprava.

zásielka do ČR: 6,90€, EU 9,90 €, dobierka + 2,00€, nad 120€ zdarma

(preprava mimo SR je informatívna, môže byť upravená podľa druhu objednávky)Garantované doručenie na dodaciu adresu je 24 - 48 hodín od vyexpedovania tovaru zo skladu trofeje.sk

Doručenie v pracovných dňoch (8-16 hod). Tesne pred dodaním Vás môže kuriér telefonicky kontaktovať, aby ste si mohli dohodnúť presnejší čas dodania. Tovar môžete platiť bankovým prevodom vopred na náš účet alebo dobierkou.

Zákazník je povinný prekontrolovať a prevziať zásielku iba ak nie je nijako poškodený vonkajší obal. V prípade poškodenia obalu, tovar môžete prevziať, ale je nutné uviesť výhrady do prepravného listu. Okamžite po prevzatí zásielky tovar prezrite a skontrolujte kompletnosť balenia, v prípade poškodenia tovaru alebo neúplnosti zásielky túto skutočnosť nahláste na našich telefónnych číslach alebo emailovej adrese. Na reklamácie mechanického poškodenia výrobku, prípadne neúplnosť zásielky po podpise prepravného listu, ktoré nebudú nahlásené ihneď, najneskôr do 12 hodín nebude braný ohľad vzhľadom na prepravné podmienky prepravcu!

Tovar si môžete prevziať i osobne v našom sklade v Bardejove, a to po predchádzajúcej telefonickej dohode.

b) Pri nákupe nad 500 eur môže predávajúci požadovať od kupujúceho zaplatenie zálohy na účet predávajúceho, a to do 50% z celkovej ceny objednávky a najneskôr do 24 hodín od jej potvrdenia.

c) Pri objednávke do zahraničia predávajúci vypočíta poštovné individuálne, podľa hmotnosti zásielky a štátu, do ktorého zásielku posiela. Pri zásielke do zahraničia je platbu nutné zrealizovať vopred, na základe predávajúcim zaslanej proforma faktúry.